Hore
Značenie odvaľovacími strojmi

Značenie za jednu sekundu

Pre rýchle značenie valcovitých alebo tyčových dielov po obvode a do hĺbky odporúčame použiť odvalovacie stroje. Sú navrhnuté tak, aby výsledné značenie bolo dobre viditeľné v materiáli a zároveň aby bolo možné značiť duté aj plné diely.

Odporúčame pre značenie typických dielov ako sú:  trúbky, koncovky, fitingy, šesťhranné tyče, brzdové kotúče a podobne. Značenie odvalením je najrýchlejší možný spôsob značenia trvale do materiálu. Dlhé reťazce znakov či logá označíte za jedinú sekundu.


Odvalovacie stroje

Ručné a elektrické stroje pre značenie

Vďaka konštrukcii strojov je značenie presné aj v požadovanej hĺbke a to po celej dĺžke značeného reťazca. Niektoré stroje sú vybavené spodným pneumatickým prítlakom. Stroje sú vyrábané v troch možných verziách: ručné, elektrické alebo elektro-pneumatické.

Stroje používajú rovnaké príslušenstvo ako stroje pre ražbu – teda razníky, nosiče razníkov, číslovacie hlavy a nástavce (adaptéry) pre správne založenie výrobku či posuv dielu pod značiacou hlavou. Všetky stroje sa vyznačujú robustnou konštrukciou a sú určené pre všetky druhy prevádzok.


Použitie v praxi


Neviete si rady?