Hore
Laserové pracovisko pre značenie menších dielov

Laser vo výrobnej hale

Potrebujete laserom značiť väčší počet menších dielov? Ak by vám nevyhovovalo žiadne z našich štandardných pracovísk, je možné vyrobiť ho presne podľa vašich požiadaviek. Pre nášho zákazníka sme preto vyrobili pracovisko pre laserovú hlavu, aby vyhovovalo náročným podmienkam.

Miesto, kde stroj pracuje, je veľmi prašné a kvôli zachovaniu životnosti bolo nutné zaistiť, aby laserová hlava bola dobre zakrytovaná a zároveň klimatizovaná. V tomto pracovisku laser môže pracovať aj keď teploty v okolí dosahujú 40° C a viac.


Laserové pracovisko

100% ochrana laserového zdroja

Uzavretý klimatizovaný priestor v ktorom pracuje laserová hlava je svojím spôsobom veľmi špeciálny. Laser je stopercentne chránený pred vniknutím prachových častíc a zároveň je možné udržať stabilnú teplotu vo vnútri krytu, čo prispieva k predĺženiu životnosti lasera.
Pracovný priestor je opatrený optickou bariérou.  Zakladanie dielov pre značenie a následné odoberanie vykonáva obsluha laseru ručne.

Pracovisko je v súlade s podmienkami pre bezpečnú prácu s laserovým zdrojo, obsahuje ochranné prvky a automatické otváranie / zatváranie dverí, motorizovaný pohyb výškovej osy umožňuje pohodlné nastavenie potrebnej ohniskovej vzdialenosti.

Pozrite si video z tejto aplikácie.


Potrebujete niečo podobné?

Pripravíme riešenie priamo pre vašu prevádzku