Hore

Poradíme vám ako značiť

Trvalé značenie štítkov je v našej praxi jednou z najviac dopytovaných požiadaviek. Vďaka dlhodobým skúsenostiam sme schopní dodať zákazníkovi nielen vhodnú technológiu, ale odporučíme aj vhodný zakladací prípravok. Riešenie môže byť aj komplexné a dodáme celý stroj pre značenie štítkov.

Rôzne materiály, z ktorých sa štítky zhotovujú predurčujú vhodnú technológiu. Samozrejme, voľba závisí aj na požadovaných parametroch ako je frekvencia zmeny dát, počet znakov, grafika, atď. Pre svoju flexbilitu načítania a spracovania dát sú vhodné laser alebo mikrobod. Ale v niektorých prípadoch je ideálna ražba.


Mikroúder s podávačom štítkov

Rýchlo a efektívne

V prípade mikroúderového značenia odporúčame kompletné zariadenie so zásobníkom a mechanizmom pre založenie štítkov a ich následný odber. Mechanizmus je pneumatický a ovládaný priamo pomocou riadiacej jednotky AC500, ktorá ovláda aj značiacu hlavu. Ďalší riadiaci článok tak nie je potrebný.

Každý štítok je založený v potrebnej orientácii a na presné miesto. Štítky sú perfektne popísané, bez námahy a s užívateľ má celý proces úplne pod kontrolou. Video ako to funguje nájdete na Youtube.

  • kvalitné značenie na štítky, ktoré nevybledne, nezmizne
  • flexibilita značených dát (načítanie z externých zdrojov, z databází, atď.)
  • riešenie na mieru podľa požiadaviek a rozmerov štítkov


Potrebujete niečo podobné?

Pripravíme riešenie priamo pre vašu prevádzku