Hore

Ako označiť kontrolnú značku na veľký, niekoľko tonový diel?

Potrebujete vyznačiť dátum výroby na 20 oceľových dielov vonku na voľnej ploche?

V rýchlosti označiť sériové číslo do hliníkového plechu na 3 různych miestach vo výrobnej hale?

 

Máme pre vás ideálne riešenie: prenosný mikroúderový stroj ADP2560BA pre značenie do hĺbky priamo do materiálu. Do štítku alebo rovno na samotný diel. Ozaj flexibilné značenie, ktoré oceníte vo veľkej hale aj vo vonkajšom prostredí.

 

Pištoľová verzia s vlastnou nabíjacou batériou. Nebudete potrebovať ani pneumatický prívod stlačeného vzduchu ani elektrické napájanie zo siete.

Tento flexibilný mikroúder je typom aku-náradia, ktoré nechýba v žiadnej profesionálnej dielni či výrobe. Úplne nahradí ručné razidlá.
Výsledné značenie je perfektne čitateľné a zarovnané. Žiadne rozhádzané znaky a nedokonalé riadky.

Ako to funguje

Značiaci hrot poháňa elektromagnetický ventil. Riadiaca jednotka sa nachádza v samotnej mikroúderovej hlave a ovládate ju pomocou stylusu na 4-palcovom farebnom displeji.
Parametre značenia si upravíte priamo tam a uložíte ich v rámci projektu. Alebo môžete vytvoriť projekty v počítači a presunúť do stroja pomocou USB kábla (alebo USB disku).

Môžete načítať obsah značenia pomocou čítačky 2D kódov. Najprv zo sprievodky prečítajte kód a následne strojom označíte potrebné údaje. Týmto spôsobom sa vyhnete chybám, ktoré vznikajú pri manuálnom prepisovaní.

Použitie

Bezkáblovú verziu využijete vo vonkajšom prostredí a veľkých výrobných halách, kde značíte na rôznych miestach v menších počtoch (bavíme sa o nízkych desiatkach značenia denne).

Dodávame s rôznymi nástavcami na značenie okrúhlych dielov, rovných plôch a tiež s magnetmi na upnutie ku kovovým povrchom.

Ak použijete magnetické prisma, získate potrebnú stabilitu a fixáciu pre perfektne čitateľné značenie.

Stroj vám dodáme v kufríku vrátane dvoch nabíjacích akumulátorov a nabíjačky.

 

 


Stanislav Kuba – výkonný riaditeľ a konateľ

„20-ročné skúsenosti s trvalým označovaním u klientov využívam pri každej novej zakázke.“
LinkedIn profil

 

>> Na rozcestník technológií

<< Späť na výpis článkov