Hore
Značenie laserom Automator

Laserové značenie je profi

Laserové značenie predstavuje veľmi flexibilné a profesionálne riešenie pre značenie takmer ľubovoľného materiálu. Značenie je aplikované priamo na materiál a je trvalé, ak výrobok v mieste popisu nie je poškodený. Laser je voči materiálu veľmi šetrný a odstráni iba mikroskopickú vrstvu materiálu. V prípade laserového gravírovania, naopak, je intenzita lúča dostatočná pre hlbšiu stopu v materiáli. Laserové technológie v súčasnosti s úspechom nahrádzajú etikety a ink-jety. Nevyžadujú žiadnu špeciálnu údržbu a žiadny spotrebný materiál.

Ak sa rozhodnete značiť svoje výrobky laserom, dávate tým najavo záujem o každý detail a kvalitu toho čo vyrábate a predávate. Odlišujete sa tým od konkurencie a zároveň spĺňate všetky normy  a odporúčania dané legislatívou. Prezentujete svoju firmu na všetkých úrovniach.


Laserové značenie Automator

Konzultácie, vzorky i návrh riešenia. Nezáväzne a ... zdarma!

Skôr, než dokážeme odporučiť vhodný laser, označíme niekoľko Vašich vzorových výrobkov, aby ste mali možnosť posúdiť, či výsledok spĺňa vaše očakávania.  Počítajte s tým, že potrebujeme viac ako 3 ks výrobkov pre ozaj dostačujúce testovanie, kedy vám vrátime označený vzorový diel, ktorý bude vyzerať presne podľa zadania.

Naši špecialisti na laserové značenie Vám pomôžu s ujasnením toho ako má laser pracovať, čo a ako sa bude značiť, aké bude komunikačné rozhranie a ďalšie detaily. K laserom dodávame príslušenstvo ako napr. rotačná os, posuvný stôl, typizované pracovisko, odsávanie a ďalšie. Spoločne tak navrhneme vhodnú konfiguráciu, ktorá bude presne zodpovedať Vašim požiadavkám.Neviete si rady?